O nás

Spoločnosť AutoPlaza vznikla na podnet mnohých ľudí, ktorí hľadajú kvalitu v automobilovom priemysle. Na nemeckom trhu je táto spoločnosť dobre známa už dlhé roky a vyznačuje sa nadštandarnou kvalitou predávaných automobilov a poskytovaných služieb. Práve kvôli výbornej reputácii sme sa rozhodli priniesť kvalitu a istotu aj na slovenský automobilový trh. Od roku 2011 sa spoločnosť buduje a rozširuje svoju ponuku aj na Slovenskom trhu. Autoplaza je exkluzívnym partnerom značiek BMW, Audi, Volkswagen, Škoda, Porsche, Mercedes-Bezn a Ford.

Hlavnou činnosťou je predaj a výkup kvalitných automobilov s prioritnou orientáciou na luxusné vozidlá. Kvôli optimalizácii nákladov a udržiavaniu najnižších cien pre klientov sa snažíme neustále optimalizovať skladové zásoby vozidiel a zefektívňovať Just in time proces. Každé naše vozidlo je preverené našou partnerskou nemeckou spoločnosťou a tímom profesionálov. Po objednaní je dodané klientom v čo najkratšom možnom čase a v 100% technickom i optickom stave.

Medzi naše hlavné výhody patrí fakt, že sme členom európsky uznávanej spoločnosti AutoPlaza, ktorá patrí medzi lídrov na trhu nemeckých predajcov luxusných automobilov vyznačujúcich sa vysokou kvalitou a zárukou. Veľmi dobre si uvedomujeme, že základom úspechu je spokojnosť zákazníka a aj preto je zákazník a jeho spokojnosť na prvom mieste.

Postup, ralizáciu ako i charakteristiku nákupu vozidiel z EÚ nájdete v sekcii Dovoz z EÚ (hypertext)