Financovanie

V súčasnosti spolupracujeme väčšinou leasingových spoločnosí pôsobiacich na Slovenskom trhu v oblasti Auto-Leasingu. Medzi popredné spoločnosti partí hlavne VÚB Leasing, QuatroCar, VB Leasing ako aj ČSOB Leasing. V prípade, že má klient vybavený vlastný leasing v inej oficiálnej leasignovej spoločnosti, je aj táto možnosť vítaná a nepredstavuje žiadnu prekážku v ďalšej spolupráci po vzájomnom dohovore a preverení podmienok danej spoločnosti.

Medzi naše autorizované a zazmluvnené spoločnosti patrí QuatroCar a VÚB Leasing. Práve vďaka nadštandardným vzťahom a zazmluvneniu spolupráce vieme pre naších klientov poskytnúť to najvýhodnejšie financovania na trhu.

QuatroCar ako poskytovateľ leasignu pôsobí na trhu nových ako aj ojazdených automobilov už od roku 2001 a momentálne má viac ako 450 obchodných partnerov po celom území Slovenska. Medzi výhody poskytované touto spoločnosťou partí:

  • Jednoduchosť dokladovania a rýchlosť schválenia leasingu
  • Majitelia strieborných kariet Quatro resp. Triangel majú možnosť využiť vernostný program a 10% - né zvýhodnenie na poistenie
  • Splácanie prispôsobené klientom. Pri kúpe auta na splátky na začiatku zaplatíte iba akontáciu (podiel na kúpnej cene vozidla), ktorá môže byť od 15% do 70%. Ďalšie splácanie si prispôsobíte vášmu rodinnému rozpočtu a dohodnete si ho pri uzatváraní zmluvy. Môžete si vybrať dobu splácania od 18 mesiacov až do 6 rokov! V priebehu splácania môžete auto na základe písomnej žiadosti kedykoľvek vyplatiť.
  • Certifikát pravosti získava automaticky každé vozidlo, financované cez QuatroCar. Certifikát o pôvode a pôvodnosti vozidla prevedené spoločnosťou Car Detect Slovakia, s.r.o. alebo IRIS IDENT s.r.o. Garancia, že vozidlo nie je odcudzené a údaje, ktoré sú uvedené v technickom preukaze sú pravdivé.


VÚB Leasing zaujíma na Slovenskom trhu najsilnejšiu pozíciu a aj vďaka tomu vie poskytnúť širokú škálu možností financovania. Postavenie najstaršej slovenskej lízingovej spoločnosti s najväčšími skúsenosťami umožňuje predstaviť sa ako silný, profesionálne zdatný a stabilný partner pre dlhodobú a obojstranne prospešnú spoluprácu.

Ďalšie leasingové spoločnosti: ČSOB Leasing, VB Leasing, Tatra Leasing, UniCredit Leasing

Poistenie automobilov za zvýhodnených podmienok

Naším klientom poskytujeme jedinečnú možnosť využiť maximálne zvýhodnené poistenie vozidiel s bonusom AutoPlaza až do výšky 50% . Ku každému autu zaujmeme špecifický prístup a kolektív naších profesionálnych agentov pripraví spomedzi všetkých poisťovní TOP ponuky čo sa týka ceny i kvality poistenia.

Základným a zároveň povinným druhom poistenia na Slovensku je Povinné zmluvné resp. Zákonné poistenie (PZP). Individuálny prístup treba zaujať aj pri tomto druhu poistenia, nakoľko každý poskytovateľ poistenia vyrátava výšku poistného na základe rôznych parametrov auta, resp. jeho majiteľa.

Ďalším, avšak nie menej podstatným a dôležitým druhom poistenia pre klienta je Havarijné poistenie (KASKO), ktoré nie je povinné a v zásade je vyššie ako PZP. Toto poistenie však kryje ďaleko viac ako PZP. Zaujatie individuálneho postoja k tomuto poisteniu dostáva ešte väčšiu vážnosť jednak kvôli
získaniu čo najnižšej ceny, ako i kvôli úrovni a kvalite poistného krytia a následnému vyplácania a likvidácie poistných udalostí.

Možnosť pripoistenia je aj prostredníctvom poistenia splátok a poistenia finančnej straty prostredníctvom pripoistenia GAP.

Medzi naše partnerské a zároveň na Slovensku popredné spoločnosti na trhu s poistením patria:

Komunálna poisťovňa, Kooperatíva poisťovňa, Uniqua, Generali, Groupama, Wustenrot, Union
poisťovňa, Alianz SP

Quatro Car

Kúpno-predajná zmluva na stiahnutie

Tu si môžete stiahnúť aktuálnu kúpno-predajnú zmluvu vo formáte DOC.