Predaj a servis

Základ našej činnosti tvorí predaj a dovoz nemeckých automobilov. Všetky dovážané vozidlá sú výhradne od autorizovaných a renomovaných nemeckých dodávateľov. Vozidlá sú prioritne preverené naším nemeckým partnerom AutoPlaza Deutschland a prevezené na centrálny nemecký sklad, kde je opätovne skontrolovaný technický stav vozidla. Následne je automobil pripravený na samotné odovzdanie a predaj.

Dovezením vozidla a jeho predajom to nekončí!! Nejde len o prvotnú spokojnosť klienta, ale aj o jeho dlhodobý pocit z dobrej kúpy, práve preto poskytujeme na každé vozidlo plnú záruku, či už hovoríme o originálnej továrenskej, resp. doplnkovej. Garancia originálneho a nezmeneného stavu km je u nás samozrejmosťou a každé vozidlo má aj originálny európsky certifikát o pravosti stavu počítadla km.

V súčasnosti sa snažíme orientovať aj na doplnkové služby pre klientov a to predovšetkým výkup ich starších vozidiel uskutočňovaný expresnou hotovostnou platbou, resp. na komis. Zároveň ponúkame aj možnosť umiestniť vozidlá klientov na našich parkovacích resp. výstavných a predajných miestach spoločnosti AutoPlaza.

Na vozidlá sa vzťahuje aj servis, teda poskytujeme aj servisné prehliadky pre všetkých našich klientov. Prvá bezplatná vstupná servisná prehliadka vášho vozidla je pre nás samozrejmosťou, nakoľko bezpečnosť na ceste je vecou ktorá by mala byť prioritná pre každého vodiča či účastníka premávky.

V prípade potreby vykonania štátnych povinných servisných úkonov ako je STK resp. EK, zabezpečíme tieto prehliadky bezodkladne a za najvýhodnejšiu cenu na trhu.

Novinkou je aj bezplatné prvé sezónne prezutie na každé zakúpené vozidlo a celoročne prebiehajúce súťaže o atraktívne a hodnotné ceny, tak pre nových ako aj existujúcich klientov.