Dovoz z EÚ

Možnosť výberu z našej ponuky je veľmi široká a obsahuje najvačšie množstvo automobilov, nakoľko pôsobíme na európsky najväčšom a najkvalitnejšom, teda nemeckom trhu.

Klient má možnosť výberu:

 • z naších aktuálnych ponúk z webovej stránky
 • z naších skladových ponúk jazdených a preverených vozidiel
 • vyplnením formuláru spolu s požiadavkou na vozidlo, následme bude pripravená a odoslaná
 • ponuka na uvedený mail, resp. telefonický kontakt
 • nemeckých ponúk uverejnených na top stránkach mobile.de a autoscout24.de
 • dovoz vlastného vozidla z nemecka za poplatok od 50Eur/vozidlo


Celý proces a obchod je realizovaný s garanciou vždy v limite 7-14 dní od objednania konkrétneho vozidla. Klient má od začiatku pristup ku všetkým informáciám o aute, o ktoré má záujem. Informácie sú obsiahnuté v samotnej ponuke, ktorá je pripravená pre každého klienta.

Ceny uvedené v naších ponukách sú už finálne, bez potreby ďalších platieb a príplatkov. Cena zahrňa samotné vozidlo, dovoz na Slovensko na prepravných značkách s poistením resp. na prepravníku, kompletnú dokumentáciu a potrebné preklady, servisnú kontrolu mechanikom, príprava vozidla na jeho odovzdanie, protokol z Kontroly originality, Car authentification certificate, Certifikát IRIS a CarDetec o pravosti vozidla.

K doplnkovým informáciám má prístup až konkrétny záujemca, resp kupujúci. Klient má na základe svojich identifikačných údajov prístup k nepretržitým a aktuálnym informáciám o nakupovanom vozidle, o stave objednávky, technickým parametroch, kopiám technických dokladov od vozidla, fotodokumentácii, mieste kde sa aktuálne vozidlo nachádza, ako aj o dobe a čase doručenia konktétneho vozidla.

Dokumentácia k vozidlu

Nakoľko sú všetky automobili preverené a výhradne od renomovaných dodávateľov, každé vozidlo je dodané spolu s kompletnou dokumentáciou a to:

 • originál technický list od vozidla
 • originál odhláška vozidla
 • originál servisná knižka
 • originál továrenský manuál
 • originál COC dokladu od vozidla
 • originál Kúpno-predajná zmluva (faktúra)
 • originál Kontroly originality
 • originál Car authentification certificate

Postup a potrebné doklady na nákup vozidla z dovozu

Prvoradé je pre Nás nájsť auto podľa Vaších predstáv. Na základe konkrétnych požiadaviek nájdeme vozidlo a poskytneme Vám všetky údaje o vozidle. K uzavretiu záväznej objednávky na dovoz je potrebné predložiť pri podpise objednávky OP kupujúceho, resp. Výpis z OR pri PO. Zároveň je potrebné splatenie dohodnutej výšky kaucie (bankovým prevodom/hotovosť), ktorá sa pohybuje v zásade na hranici 10% z celkovej hodnoty vozidla, avšak výška sa dá riešiť aj individuálne v závislosti od klienta a daného vozidla.

Od podpisu objednávky bude vozidlo dodané v limite 7-14 dní na miesto dodania spolu s kompletnou dokumentáciou a kompletnou sadou kľúčov a príslušenstva. Za osobnej prítomnosti klienta sa následne vykoná servisná kontrola vozidla ako aj testovacia jazda a kompletná kontrola stavu a parametrov vozidla podľa vopred špecifikovaných požiadaviek.

Nasleduje odovzdanie vozidla, spolu s Kúpno predajnou zmluvou/Faktúrou, sadou kľúčov od vozidla ako i originálom všetkých dokumentov od vozidla. Klient doplatí zvyšnú sumu peňazí prostredníctvom bankového prevodu resp. v hotovosťou. V prípade, ak by auto nespĺňalo vopred dohodnuté
a špecifikované parametre (technický a optický stav, stav km, motorizácia, doplnková výbava...) klientom vzniká okamžitý nárok na vrátenie kaucie v plnej výške.

Pri nákupe vozidla na splátky/leasing je potrebné zdokladovať minimálne:

Fyzická osoba:
Občianský preukaz kupujúceho, Potvrdenie o príjme, Výpis z bankového účtu

Právnická osoba:
Výpis z Obchodného registra, Občiansky preukaz konateľa spoločnosti, Daňové priznanie za uplynulé obdobie, Výpis z bankového účtu